Piorun – Angel Payne

Recenzja 341

Tytuł: Piorun

Autor: Angel Payne

Wydawnictwo: Edipresse książki

Data wydania: 16 stycznia 2019

Ilość stron: 296

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Forma: książka

Moja opinia:

Piorun to nieziemsko zmysłowa, zniewalająco pociągająca i szalenie nieszablonowa historia, która swoją premierę miała 16 stycznia 2019 roku za pośrednictwem Wydawnictwa Edipresse Książki.

Jej autorką jest Angel Payne – bestsellerowa pisarka USA Today, która specjalizuje się w pisaniu gorących, pełnych erotycznej nuty romansów, rozbudzających nie tylko zaspane codziennością zmysły, ale i cząstkę kobiecego, pragnącego wrażeń serca.

Głównym bohaterem tej historii jest Reece – niepokorna dusza, zamknięta w boskim ciele, o której śnią nie tylko niebiańskie anioły, ale i piekielnie niegrzeczne diablice. Nikt nie potrafił się mu oprzeć. Ten mężczyzna, to… Ideał nad ideałami. Przystojniak na przystojniakami. Doskonałość nad doskonałościami. Alfa i omega męskiego rodu. Jedynym słowem- Superbohater!

Mało kto o tym wie, że Reece ma dwa oblicza. Jedno bardziej ludzkie, drugie zaś pełne tajemnic i bólu. Za dnia jest właścicielem pięciogwiazdkowego hotelu w centrum Los Angeles, lecz w nocy, kiedy przestępczość rośnie, zamienia się w superbohatera, który dzielnie ratuje świat!

I jak to w miłosnych bajkach bywa, każdy superbohater ma swoją „Panią w opałach”. Reece ma swoją Emmę – pełną charyzmy i gorącego temperamentu dziewczynę, która pod wpływem „magii” Pioruna utraciła nie tylko resztki swojego racjonalnego myślenia, ale i cząstkę młodzieńczego serca. Tak to już jest z superbohaterem i jego „supermocami”, że kiedy cię uratuje z rąk podstępnego zła, to cały twój świat bezpowrotnie obróca się o 180 stopni.

Niemożliwe? A skądże znowu! W świecie gorących romansów i zmysłowych erotyków również znajdzie się miejsce na coś, co ma w sobie magię nieziemskiej kreatywności i miłosnego szaleństwa! Niestety, nie wszyscy czytelnicy romansów mogą być z tej pozycji zadowoleni. Ta książka jest inna od wszystkich i nie została napisana w szablonowy sposób. Jest zabawna, gorąca i kontrowersyjna. Czasami głupiutka, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ta historia ma bawić zaskakiwać i wywoływać na twarzy czytelnika szczery uśmiech radość i odgłos niepohamowanego śmiechu. To taki literacki BookPorn, który może nas albo zachwycić, albo odrzucić. Decyzja należy do czytelnika i od stopnia jego poczucia humoru oraz tolerancji na coś, co można nazwać „literackim szaleństwem„.

Podsumowując:

Piorun to zabójczo zabawna niegrzecznie zmysłowa i gorąca jak czynny wulkan historia, która poraża nas byskowicą niebanalnych emocji i nietuzinkowych wrażeń oraz kusi dobrą zabawą, namiętnym erotyzmem oraz nieszablonową fabułą, która być może nie uratuję ci życia, ale z całą pewnością wypełni je pozytywną, szaloną nutą.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: