Przebaczenie – Tille Cole

Recenzja 365

Tytuł: Przebaczenie

Autor: Tillie Cole

Tom: 5

Seria: Kaci Hadesa

Wydawnictwo: Editiored

Data wydania: 19 marca 2019

Ilość stron: 524

Okładka: Miękka

Forma: Książka

Moja opinia:

Przebaczenie to piąta część piekielno-namiętnej i miłosno-mrocznej serii Kaci Hadesa, która swoją premierę na rynku polskim miała 19 marca 2019 roku za pośrednictwem Wydawnictwa EditioRed.

Jej autorką jest Tillie Cole -bestsellerowa pisarka Amazon i USA Today, która znana jest w Polsce z takich tytułów jak: Reap, Raze, Sick Fux oraz Tysiąc pocałunków.Jej styl jest niesamowicie wciągający, plastyczny i wypełniony elektryzującą nutką emocji, które nie obawiają się poruszać spraw kontrowersyjnych i tzw. tematów tabu.

Głównymi bohaterami tej części są:

  • Phebe – ognistowłosa, piekielnie zmysłowa grzesznica, która jednym tylko dotykiem może ofiarować mężczyźnie zarówno niebiański raj, jak i ogniste piekło. Phebe urodziła się i wychowała w zakonie Dawida. To tam nauczono ją sprawiać, by mężczyźni uzależniali się od niej i jej zmysłowego, kuszącego ciała. Miała być boginią, która zniewala męskie zmysły, pragnienia i namiętności. Niestety, ten zatruty raj zamienił się w jeszcze gorsze piekło z chwilą, w której to została podarowana Meisterowi – sadystycznemu przywódcy Bractwa Aryjskiego. Pod jego władzą była codziennie odurzana narkotykami i gwałcona. Torturowano nie tylko jej piękne ciało, ale i wrażliwą duszę, która po czasie wypełniła się mrokiem, rozpaczą, beznadziejną i wszechobecnym bólem.
  • Xavier „AK” Heyes – to odważny i bezkomprowy snajper, który należał kiedyś do służb specjalnych. Teraz jest członkiem gangu, znanego powszechnie jako Kaci Hadesa, który walczy z niesprawiedliwością w sposób brutalny, krwawy i bezlitosny. Ak nie boi śmierci. W swoim życiu widział tak okrutne i niewyobrażalne rzeczy, że mimowolnie uodpornił się na nią. On sam nie należał nigdy do aniołów, co potwierdzić może aż 130 osób, którzy zasnęli snem wiecznym. Gdy wiceprezes Katów znalazł się w potrzasku i szukał pomocy w odbiciu Phebe z rąk handlarzy żywym towarem, AK zgłosił się na ochotnika. Choć minęło trochę czasu, to nadal pamiętał rudowłosą, przepiękną Phebe, która zrobiła na nim niecodzienne, piorunujące wrażenie. Dlatego pragnie ujrzeć ją ponownie. Całą i zdrową. Bez ran na duszy i rozpaczy w tych przepięknych, bystrych oczach.

W tej bajce nie ma grzecznych księżniczek i przystojnych, czystych jak łza rycerzy. Jest za to zmysłowa kusicielka i bezwzględny morderca, którzy nie mieszczą się w schemat „happy endu”. Oboje nie mają wstępu do bram raju, a piekło stało się dla ich obecnym domem. Ona została stworzona, by kusić. Zniewalać zmysły mężczyzn jednym kokieteryjnym dotykiem. On został stworzony, by zabijać. Przynosić śmierć tam, gdzie rozkaże mu gniew. Obydwoje są przeklęci i naznaczeni demonami przeszłości. Nie zasługują ani na miłość, ani na przebaczenie, a mimo to je otrzymują. Czy latawica i zabójca mają prawo do szczęścia? Czy zasługują na nutkę przebaczenia i dotyk szczerej miłości? Czy pokuta, jaką zesłał im los, oczyści ich dusze z pierworodnego grzechu?

Podsumowując:

Przebaczenie to niebezpiecznie intrygująca, piekielnie wciągająca i szczera aż do bólu historia, która opowiada o słodko-gorzkiej miłości, wypełnionej smakiem zakazanego owocu, dotykiem przeklętego piekła, zapachem krawej zemsty i magią ulotnej nadziei, która pozwala ujrzeć światło tam, gdzie dotąd panował wyłącznie bezkresnym, głuchy mrok.

Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy tej mroczno-miłosnej serii.

Polecam gorąco!

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu EditioRed ❤️

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: