Słodka dusza – Tillie Cole

Recenzja 391

Tytuł: Słodka Nadzieja

Autor: Tillie Cole

Tom: 4

Wydawnictwo: Editiored

Data wydania: 12 maja 2020

Okładka: miękka

Forma: książka

Moja opinia:

Słodka Dusza to niesamowicie wzruszająca i pełna gorzko-słodkich emocji historia, która swoją premierę na rynku polskim miała 12 maja 2020 roku za pośrednictwem wydawnictwa EditioRed.

Autorką tej książki jest Tillie Cole – bestsellerowa pisarka Amazon i USA Today, która znana jest w Polsce z takich tytułów jak: Nasze Życzenia, Reap, Raze, Sick Fux, Tysiąc pocałunków, Słodki Dom, Słodki Romeo oraz bestsellerowej serii Kaci Hadesa. Jej styl jest wciągający, barwny i wypełniony fajną nutką niezapomnianych emocji, które nie tylko cieszą czytelnicze serce, ale dotykają tematów kontrowersyjnych i tzw. tematów tabu.

Głównymi bohaterami tej książki są:

* Elsie Hall – to krucha i słaba dziewczyna, która z dnia na dzień stała się osobą zbędną, bezdomną i zapomnianą przez resztę świata. Z głodu i nędzy zaczyna kraść. Tylko w ten sposób może zapewnić sobie odrobinę jedzenia i ciepła. I kiedy już… prawie jej dusza dotknęła dna, wtedy na jej drodze pojawia się ON – chłopak, który wyciągnął ją z ulic Seattle.

* Levi Carillo – to chorobliwie nieśmiały i samotny chłopak, który po śmierci ukochanej matki zamknął się w swoim własnym, bolesnym świecie. Nie potrafi cieszyć się życiem i wciąż od nowa powraca do wspomnień, które łamią mu serce. Mimo milczącej natury i nieufności do świata, Levi uwielbia trenować i grać w futbol. Kiedy w jego życiu pojawia się bezdomna dziewczyna, wtedy jego serce wypełnia się nie tylko nutką nadziei i zapomnienia, ale i szansą na prawdziwą, szczerą miłość.

Odkąd poznałam w „Słodkim UpadkuLaviego Carillo – młodszego brata Austina i członka ulicznego gangu, nie mogłam doczekać się chwili, w której to autorka zdecyduje się stworzyć i przedstawić nam dalszą część jego słodkogorzkiej historii. Byłam pewna, że będzie ona tak samo wciągająca i poruszająca, jak w przypadku jego dwóch starszych braci – Austina i Axela.

Miłość nie jedno ma imię i może pojawić się w naszym życiu nagle. Nieoczekiwanie i brutalnie. W przypadku Laviego, uczucie to spadło na niego jak grom z jasnego nieba. Kradzież cennej pamiątki i spotkanie z bezdomną dziewczyną – stały się dla niego początkiem wyjątkowej, choć nie łatwej miłości, która nie tylko rozproszyła demony przeszłości, ale i wypełniła ich serca uczuciem ciepła oraz nadziei.

Najnowsza powieść Tillie ColeSłodka Dusza to historia pełna delikatności, miłości i nieprzerwalnej walki o lepsze, godne jutro. To opowieść o dwóch zranionych przez los duszach, które pomimo smutku, żalu i żałoby, pragną szczerze kochać i być kochanym. Ta niecodzienna, gorzko-słodka historia sprawi, że twoje serce ponownie wypełni się ciepłem miłości i siłą bezcennego dobra!

Polecam gorąco!

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Editio Red ❤️

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: