Narzeczona – Kiera Cass

Recenzja 392

Tytuł: Narzeczona

Autor: Kiera Cass

Tom: 1

Wydawnictwo: Jaguar

Data wydania: 6 maja 2020

Okładka: miękka

Forma: książka

Moja opinia:

Narzeczona to królewska, pełna miłość i intryg historia, która swoją premierę na rynku polskim miała 6 maja 2020 roku za pośrednictwem wydawnictwa Jaguar.

Jej autorką jest Kiera Cass – bestsellerowa pisarka New York Timesa znana na całym świecie z nieziemsko wciągającej i otulonej magią miłości serii Rywalki. Jej pierwsza książka została opublikowana w 2009 roku i nosi tytuł Syrena. Styl Kiery Cass jest bardzo subtelny, lekki i pochłaniający czytelnicze serce i duszę. Emocje wypływają z każdej napisanej przez autorkę strony, wypełniając ją magią miłości, przyjaźni i nadziei.

Narzeczona to najnowsza twórczość Kiery Cass, która okazała się najbardziej wyczekiwaną i wytęsknioną pozycją w literackim świecie fantasy i romansów. Główną bohaterką powieści jest Hollis Brite piękna, młoda i charyzmatyczna dziewczyna, która całe swoje życie spędziła w murach królewskiego zamku. Otoczona luksusem i dobrobytem, Hollis marzyła skrycie nie tylko o pięknych sukniach i szlachetnych kamieniach, ale i o przystojnym, miłym królewiczu, który uczyni z niej królową i damę swojego serca. Ku jest wielkiemu zaskoczeniu, to niewinne, młodzieńcze marzenie ma szansę się ziścić. Król Jameson z grona wielu przepięknych dam wybrał właśnie ją. I teraz na oczach wszystkich poddanych ogłosił ją wybranką serca i obdarzył uczuciem miłości. Ale czy Hollis naprawdę tego pragnie? Czy jest gotowa na życie zamknięte w złotej klatce? Kim jest dla niej Silas? I jaki ślad pozostawi w jej sercu?

Narzeczona to iście królewska, pełna młodzieńczej miłości i podstępnych intryg historia, której nie należy porównywać do bestsellerowej serii Rywalek. To dwie odmienne powieści i dwie różne miłości, które różnią się od siebie dosłownie wszystkim – od siły charakteru po siłę emocji. Narzeczona to całkiem zaskakujący i nowatorski rozdział w twórczości Kiery Cass, który pomimo lekkich niedociągnięć ma w sobie ogromny potencjał. Czyta się ją lekko, szybko i co najważniejsze, niesamowicie przyjemnie. I choć początek powieści może wydawać się nieco monotonny, to jej dalsze rozdziały, a zwłaszcza końcówka są rewelacyjne. Po prostu… zwalają z nóg! Moim zdaniem, warto sięgnąć po Narzeczoną i po raz kolejny dać się pochłonąć nietuzinkowej, królewskiej historii!

Polecam gorąco!

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Jaguar ❤️

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: